company logoCennik dla grup młodzieżowych zorganizowanych Drukuj

ZIELONE SZKOŁY W 2018 ROKU

Dla grup młodzieżowych przysługuje miejsce bezpłatne dla opiekuna dzieci (jedno na 15 uczestników), oraz przy grupach powyżej 45 osób gratisowy pobyt dla kierownika grupy. Pozostałe osoby (funkcyjne i opiekunowie) są rozliczane według takich samych stawek co uczestnicy zielonej szkoły.

Ceny pobytów jednej osoby do 16-go roku życia w ramach Zielonej Szkoły (do 23.06.2018 roku) przy trzech posiłkach dziennie wynoszą:

 • 1-dobowy z jednym noclegiem: 98,00 zł
 • 2-dobowy z dwoma noclegami: 84,00 zł
 • 3-dobowy z trzema noclegami: 80,00 zł
 • 4-10 dób: 76,00 zł
 • powyżej 10 dób: 72,00 zł
 • powyżej 14 dób: cena do negocjacji

DOPŁATY:

 • dzieci starsze powyżej 16-go roku plus 5,00 zł od ceny wyjściowej
 • młodzież powyżej osiemnastu lat plus 10,00 zł od ceny wyjściowej

Dla grup korzystających z dwóch posiłków dziennie udzielamy upustu od w/w cen w wys. 4,00 zł brutto za jeden dzień pobytu. Na terenie ośrodka można zorganizować ognisko, a jest to świadczenie dodatkowo płatne 10,00 zł od uczestnika. W ramach organizacji ogniska zapewniamy opał, kiełbaski, pieczywo, dipy, herbatę, naczynia jednorazowe, oraz długie widelce do pieczenia kiełbasek nad ogniem. Cena suchego prowiantu wynosi 14,00 zł brutto za porcję na którą składa się: bułka z masłem i wędliną suchą, bułka z masłem i serem, bułka słodka, wafelek lub, owoc, woda mineralna niegazowana 0,5 l. Koszt ewentualnego dodatkowego obiadu w dniu wyjazdu zamyka się stawką 16,00 zł brutto za jedną porcję.

KOLONIE LETNIE I OBOZY W 2018 ROKU

Pobyt w ramach kolonii i obozów w  2018 r. (najkrótszy okres pobytu wynosi dziewięć dób)  to koszt 92,00 zł  brutto doba/osoba z czterema posiłkami dziennie dla dzieci do 16-go roku życia, w okresie od początku wakacji do 20-go sierpnia i 85,00 zł  brutto od 20-go sierpnia do końca wakacji.

Dla młodzieży starszej od 16-go do 18-go roku życia obowiązuje dopłata w wys. 5,00 zł  brutto za każdy dzień pobytu, a powyżej osiemnastu lat plus 10,00 zł  brutto do ceny wyjściowej.

Ośrodek w tym okresie desygnuje dla poszczególnych grup pokoje zlokalizowane na jednej kondygnacji pawilonu wczasowego w następującym układzie liczbowym:

 • parter 51 miejsc, z czego 46 dla dzieci i pięć dla opiekunów (7 pokoi czteroosobowych, 6 pokoi trzyosobowych dla dzieci, oraz jeden pokój dwuosobowy i jeden pokój trzyosobowy dla kadry)
 • I piętro 54 miejsca w tym samym układzie co parter, z tym że dochodzi jeden pokój trzyosobowy dla dzieci
 • II piętro 62 miejsca (14 pokoi czteroosobowych dla dzieci i 2 pokoje trzyosobowe dla kadry)

* W okresie wakacji O.W. VIVA zapewnia dodatkowo:

 • ratownika przy basenach
 • ratownika na plaży
 • pielęgniarkę 24 h/dobę na terenie ośrodka
 • instruktora do obsługi parku linowego i ścianki wspinaczkowej

Zapraszamy do skorzystania z oferty VIVA ACTIVE RECREATION, którą przygotowaliśmy wspólnie z firmą BLISS, specjalizującą się w organizowaniu zajęć i warsztatów dla uczestników zielonych szkół, obozów oraz eventów firmowych.

Każda grupa traktowana jest indywidualnie, co gwarantuje dokładne dopasowanie oferty do Państwa oczekiwań. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje programowe.

Biwaki weekendowe  trzydniowe zaczynające się obiadem w piątek, a kończące śniadaniem w niedzielę:

Biwak Relax
Dzień I Dzień II Dzień III
zakwaterowanie śniadanie śniadanie
ośrodkowa gra terenowa aktywne plażowanie blok sportowo - rekreacyjny
obiad obiad
blok integracyjny gra terenowa "Zdobyć Flagę" cena programu
kolacja kolacja 30 - 40 uczestników 100 zł/os.
wieczorne podchody dyskoteka / karaoke 41 - 50 uczestników 95 zł/os.
ognisko powyżej 51 uczestników 90 zł/os.

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w trzeci dzień, wykupując pakiet dodatkowy: obiad + park linowy w cenie 30 zł od uczestnika.

 

Biwak Play
Dzień I Dzień II Dzień III
zakwaterowanie śniadanie śniadanie
ośrodkowa gra terenowa aktywne plażowanie blok sportowo - rekreacyjny
obiad obiad
blok integracyjny gra terenowa "Zdobyć Flagę" cena programu
kolacja kolacja 30 – 40 uczestników 100 zł/os.
wieczorne podchody dyskoteka / karaoke 41 - 50 uczestników 95 zł/os
ognisko powyżej 51 uczestników 90 zł/os.

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w trzeci dzień, wykupując pakiet dodatkowy: obiad + blok strzelecki w cenie 30 zł od uczestnika.

 

Biwak Active
Dzień I Dzień II Dzień III
zakwaterowanie śniadanie śniadanie
ośrodkowa gra terenowa park linowy Impreza Na Orientację
obiad obiad
blok integracyjny blok strzelecki cena programu
kolacja kolacja 30 - 40 uczestników 100 zł/os.
ognisko dyskoteka / karaoke 41 – 50 uczestników 95 zł/os.
nocna gra ratownicza powyżej 51 uczestników 90 zł/os.

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w trzeci dzień, wykupując pakiet dodatkowy: obiad + dowolnie wybrany blok zajęć z oferty podstawowej, w cenie 25 zł od uczestnika.

 

Biwak Biwak Kids Adventure – specjalnie dla najmłodszych uczestników
Dzień I Dzień II Dzień III
zakwaterowanie śniadanie śniadanie
ośrodkowa gra terenowa park linowy Impreza Na Orientację
obiad obiad cena programu
blok integracyjny gra terenowa "Tropiciele" 30 - 40 uczestników 100 zł/os.
kolacja kolacja 41 – 50 uczestników 95 zł/os.
ognisko dyskoteka / karaoke powyżej 51 uczestników 90 zł/os.

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w trzeci dzień, wykupując pakiet dodatkowy: obiad + dowolnie wybrany blok zajęć z oferty podstawowej, w cenie 30 zł od uczestnika.

Oferta dodatkowa (wysokość dopłaty do programu biwakowego):

 • nocna gra terenowa "Świetlik" – 7 zł/os.
 • warsztaty taneczne z instruktorami szkoły tańca "Siemanko" – 12 zł/os.

Zajęcia jednodniowe

Cena obowiązuje przy zamówieniu jednego bloku zajęć. Zamawiając drugi blok, tego samego dnia – rabat 30%, trzeci blok – rabat 50%. Rabat jest naliczany dla pozycji o najniższej cenie początkowej.

Zajęcia Opis Cena
Park linowy Zadaniem każdego uczestnika jest pokonanie wysoko zawieszonej trasy pełnej różnych przeszkód. Liczy się dokładność oraz pokonanie własnego lęku. Zajęcia prowadzone przy użyciu asekuracji linowej. 20 zł/os.
Impreza Na Orientację Po wcześniejszym szkoleniu z terenoznawstwa grupa zostaje podzielona na kilkuosobowe drużyny. Każda drużyna musi odnaleźć w terenie, zaznaczone na mapie miejsca, w których znajdują się specjalne lampiony z kodem do spisania. Wygrywa drużyna z najmniejszą liczba popełnionych błędów. 25 zł/os.
Aktywne plażowanie Gry i zabawy integracyjne prowadzone na plaży. "Czołgi", "Pif-Paf", "Dentysta" to tylko niektóre z przewidywanych atrakcji. Nie zabraknie także czasu na lekkie chlapanie się wodą czy budowę zamków z piasku. 20 zł/os.
Blok integracyjny Grupa zostaje podzielona na mniejsze drużyny, które muszą sprostać wszystkim stawianym przed nimi wyzwaniom. Najważniejszym czynnikiem jest ścisła współpraca i zaufanie między uczestnikami. Do atrakcji należą "Wyścig skrzynek", "Tonący statek", "Rurociąg", "Archimedes", "Skok zaufania", "Pajęczynka", "Niebezpieczny ładunek" oraz wiele innych zadań dobranych odpowiednio do wieku i liczebności dzieci. 25 zł/os.
Blok sportowo - rekreacyjny Zajęcia odbywają się na terenie ośrodka. Podzieleni na mniejsze grupy, uczestnicy wezmą udział w różnych grach i konkurencjach zespołowych. Będą to "Bieg kelnera', "Bieg po buty", "Balonówka", "5 podań", Unihokej, "Wyścigi pociągów", "Zakazany teren" oraz wiele innych zadań dobranych odpowiednio do wieku i liczebności dzieci. 25 zł/os.
Blok strzelecki Każdy uczestnik będzie miał okazję spróbować strzelania do celu, przy użyciu różnych przyrządów, takich jak łuk, proca, plujka czy wiatrówka. Pod koniec sprawdzimy, kto zasłużył na miano "sokolego oka". 30 zł/os.
Gra terenowa "Zdobyć Flagę" Grupa jest podzielona na dwie drużyny. Zadaniem każdej z nich jest przedostać się na teren przeciwnika, zdobyć jego flagę i zanieść ją do własnej bazy. Trzeba przy tym uważać na bezpośrednie starcia – uczestnicy mogą eliminować siebie z gry, poprzez zerwanie wstążki zawiązanej na ramieniu. 25 zł/os.
Gra terenowa "Tropiciele" Gra przewidziana dla młodszych uczestników. Ich zadaniem będzie odnajdywanie i podążanie za pozostawionymi w lesie tropami. Po drodze czekają różna zadania, a na końcu – kto wie, może jakiś skarb? 20 zł/os.
Nocna gra terenowa "Świetlik" Zadaniem uczestników jest znalezienie i złapanie "Świetlika". Najpierw jednak, będą musieli odnaleźć jego kryjówkę, podążając za świetlnymi tropami po ciemnym lesie. 25 zł/os.
Nocna gra terenowa "Rozbitek" Na wrogim terytorium rozbił się nasz samolot, uczestnicy musza ruszyć z szybką akcją ratunkową, aby jako pierwsi dotarli do pilota oraz do tajnych dokumentów we wraku maszyny. 25 zł/os.
Ośrodkowa gra terenowa Gra prowadzona na samym początku biwaku, podczas której uczestnicy poznają cały teren ośrodka. Zadanie polega na odnalezieniu wskazanych miejsc, w których ukryte są pytania. Wygrywa każdy, kto odnajdzie wszystkie miejsca i odpowiedzi. 15 zł/os.
Wieczorne podchody Grupa jest podzielona na dwie drużyny: uciekających i goniących. Zadaniem pierwszych jest dotarcie do wyznaczonego miejsca, zostawiając po drodze wskazówki oraz wiadomości z zadaniami. Goniący, muszą dogonić grupę uciekającą nim ta dotrze do swojego celu, muszą także wykonać wszystkie polecenia zawarte w wiadomościach. 20 zł/os.
Warsztaty taneczne z "Siemanko" Grupa zostanie wprowadzona w świat tańca Hip-Hop oraz Dancehall – pozna podstawowe kroki i ruchy oraz nauczy się krótkiego układu. Podsumowaniem zajęć będzie prawdziwa taneczna bitwa na dyskotece! Gwarantujemy świetną zabawę, zarówno dla dziewczyn jak i chłopaków. Zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów z Siemanko Studio Tańca! 25 zł/os.
 

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zadzwoń do nas:
tel. 601 215 490

Rezerwacja on-line:

formularz kontaktowy
recepcja@vivajantar.pl

Ośrodek Wypoczynkowy VIVA 
tel. kom. 601 215 490
tel. kom. +48 575 080 909
tel. kom. +48 783 440 304
82-103 Jantar
ul. Gdańska 34
GPS: 54.33183 N 19.02737 E

www.vivajantar.pl

Nasz drugi obiekt:

www.korona.mierzeja.pl

Inf. turystyczna

Ważne telefony:

Alarmowy: 112
Policja: 997, 247 82 07
Pogotowie: 999, 247 22 47
Przychodnia Stegna: 247 82 09
WOPR: 601 100 100
Straż Pożarna: 998, 247 23 33

Odległości:

Elbląg - 43 km
Gdańsk - 44 km
Malbork - 45 km
Warszawa - 328 km

miniprzewodnik


Strona główna | O nas | Oferta | Baza ośrodka | Cennik | Galeria | Region | Kalendarz imprez | Przyjęcia weselne | Regulamin | Kontakt | Mapa serwisu
| Materiały do pobrania | Picasa Web Albums | Polityka cookies | Polecamy | Poradnik dla rodziców


Zielone szkoły, Kolonie letnie, Biwaki, Obozy sportowe, Zajęcia programowe dla dzieci i młodzieży, Turnusy integracyjne, Przyjęcia okolicznościowe,
Pobyty weekendowe, Szkolenia dydaktyczne, Zajęcia warsztatowe, Konferencje, Przyjęcia weselne, Zjazdy rodzinne, Bankiety


Skorzystanie z naszych usług jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Podane ceny nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Copyright © 2011 - 2018 P.W. VIVA | wdrożenie dunaj22
stat4u