company logoPobyt z programem aktywnego wypoczynku Drukuj

Ten rodzaj usługi (zajęcia wykraczające poza zakwaterowanie, wyżywienie, samodzielne korzystanie z infrastruktury pomocniczej Ośrodka) jest organizowany przez niezależne podmioty zewnętrzne za dodatkową opłatą.

Przykłady:

Program jednodniowy bez noclegu

Program jednodniowy bez noclegu
Dzień I
przyjazd do Ośrodka o godz. 10.00
ścianka wspin. + minigolf
obiad
park linowy + wieża ze skrzynek
(opcja: ognisko)
cena pobytu: 95 zł
dodatkowe ognisko: 10 zł

 

Program dwudniowy z 1 noclegiem

Program dwudniowy z 1 noclegiem
Dzień I Dzień II
przyjazd do Ośrodka po godz. 10.00 śniadanie
zakwat. park linowy + wieża ze skrzynek
obiad (opcja: obiad + blok zajęć)
ścianka wspin. + minigolf
kolacja cena pobytu: 149 zł
ognisko i nocna gra terenowa pakiet opcja: 25 zł

 

Program trzydniowy z 2 noclegami

Program trzydniowy z 2 noclegami
Dzień I Dzień II Dzień III
przyjazd do Ośrodka po godz. 10.00 śniadanie śniadanie
zakwat. park linowy + wieża ze skrzynek INO- bieg na orientację
obiad obiad (opcja: obiad + blok zajęć)
zajęcia integracyjne ścianka wspin. + minigolf
kolacja kolacja cena pobytu: 244 zł
ognisko i nocna gra terenowa dyskoteka pakiet opcja 25 zł

 

Program czterodniowy z 3 noclegami

Program czterodniowy z 3 noclegami
Dzień I Dzień II Dzień III Dzień IV
przyjazd do Ośrodka po godz. 10.00 śniadanie śniadanie śniadanie
zakwat. park linowy + wieża ze skrzynek aktywna plaża INO- bieg na orientację
obiad obiad obiad (opcja: obiad + blok zajęć)
zajęcia integracyjne ścianka wspin. + minigolf gra terenowa
kolacja kolacja kolacja cena pobytu: 324 zł
ognisko i nocna gra terenowa dyskoteka karaoke pakiet opcja: 25 zł

 

Program pięciodniowy z 4 noclegami

Program pięciodniowy z 4 noclegami
Dzień I Dzień II Dzień III Dzień IV Dzień V
przyjazd do Ośrodka po godz. 10.00 śniad. śniad. śniad. śniad.
zakwat. park linowy + wieża ze skrzynek ścianka wspin. + minigolf aktywna plaża INO- bieg na orient.
obiad obiad obiad obiad (opcja: obiad + blok zajęć)
zajęcia integracyjne blok sport.-rekreac. blok strzelecki gra terenowa
kolacja kolacja kolacja kolacja cena pobytu: 399 zł
ognisko i nocna gra terenowa disco karaoke
pakiet opcja: 25 zł

 

***

Zajęcia Opis
Park linowy Zadaniem każdego uczestnika jest pokonanie wysoko zawieszonej trasy pełnej różnych przeszkód. Liczy się dokładność oraz pokonanie własnego lęku. Zajęcia prowadzone przy użyciu asekuracji linowej.
Impreza Na Orientację Po wcześniejszym szkoleniu z terenoznawstwa grupa zostaje podzielona na kilkuosobowe drużyny. Każda drużyna musi odnaleźć w terenie, zaznaczone na mapie miejsca, w których znajdują się specjalne lampiony z kodem do spisania. Wygrywa drużyna z najmniejszą liczba popełnionych błędów.
Aktywne plażowanie Gry i zabawy integracyjne prowadzone na plaży. "Czołgi", "Pif-Paf", "Dentysta" to tylko niektóre z przewidywanych atrakcji. Nie zabraknie także czasu na lekkie chlapanie się wodą czy budowę zamków z piasku.
Blok integracyjny Grupa zostaje podzielona na mniejsze drużyny, które muszą sprostać wszystkim stawianym przed nimi wyzwaniom. Najważniejszym czynnikiem jest ścisła współpraca i zaufanie między uczestnikami. Do atrakcji należą "Wyścig skrzynek", "Tonący statek", "Rurociąg", "Archimedes", "Skok zaufania", "Pajęczynka", "Niebezpieczny ładunek" oraz wiele innych zadań dobranych odpowiednio do wieku i liczebności dzieci.
Blok sportowo - rekreacyjny Zajęcia odbywają się na terenie ośrodka. Podzieleni na mniejsze grupy, uczestnicy wezmą udział w różnych grach i konkurencjach zespołowych. Będą to "Bieg kelnera', "Bieg po buty", "Balonówka", "5 podań", Unihokej, "Wyścigi pociągów", "Zakazany teren" oraz wiele innych zadań dobranych odpowiednio do wieku i liczebności dzieci.
Blok strzelecki Każdy uczestnik będzie miał okazję spróbować strzelania do celu, przy użyciu różnych przyrządów, takich jak łuk, proca, plujka czy wiatrówka. Pod koniec sprawdzimy, kto zasłużył na miano "sokolego oka".
Gra terenowa "Zdobyć Flagę" Grupa jest podzielona na dwie drużyny. Zadaniem każdej z nich jest przedostać się na teren przeciwnika, zdobyć jego flagę i zanieść ją do własnej bazy. Trzeba przy tym uważać na bezpośrednie starcia – uczestnicy mogą eliminować siebie z gry, poprzez zerwanie wstążki zawiązanej na ramieniu.
Gra terenowa "Tropiciele" Gra przewidziana dla młodszych uczestników. Ich zadaniem będzie odnajdywanie i podążanie za pozostawionymi w lesie tropami. Po drodze czekają różna zadania, a na końcu – kto wie, może jakiś skarb?
Nocna gra terenowa "Świetlik" Zadaniem uczestników jest znalezienie i złapanie "Świetlika". Najpierw jednak, będą musieli odnaleźć jego kryjówkę, podążając za świetlnymi tropami po ciemnym lesie.
Nocna gra terenowa "Rozbitek" Na wrogim terytorium rozbił się nasz samolot, uczestnicy musza ruszyć z szybką akcją ratunkową, aby jako pierwsi dotarli do pilota oraz do tajnych dokumentów we wraku maszyny.
Ośrodkowa gra terenowa Gra prowadzona na samym początku biwaku, podczas której uczestnicy poznają cały teren ośrodka. Zadanie polega na odnalezieniu wskazanych miejsc, w których ukryte są pytania. Wygrywa każdy, kto odnajdzie wszystkie miejsca i odpowiedzi.
Wieczorne podchody Grupa jest podzielona na dwie drużyny: uciekających i goniących. Zadaniem pierwszych jest dotarcie do wyznaczonego miejsca, zostawiając po drodze wskazówki oraz wiadomości z zadaniami. Goniący, muszą dogonić grupę uciekającą nim ta dotrze do swojego celu, muszą także wykonać wszystkie polecenia zawarte w wiadomościach.
Warsztaty taneczne z "Siemanko" Grupa zostanie wprowadzona w świat tańca Hip-Hop oraz Dancehall – pozna podstawowe kroki i ruchy oraz nauczy się krótkiego układu. Podsumowaniem zajęć będzie prawdziwa taneczna bitwa na dyskotece! Gwarantujemy świetną zabawę, zarówno dla dziewczyn jak i chłopaków. Zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów z Siemanko Studio Tańca!
 

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zadzwoń do nas:
tel. 601 215 490

Rezerwacja on-line:

formularz kontaktowy
recepcja@vivajantar.pl

Ośrodek Wypoczynkowy VIVA 
tel. kom. 601 215 490
tel. kom. +48 575 080 909
tel. kom. +48 783 440 304
82-103 Jantar
ul. Gdańska 34
GPS: 54.33183 N 19.02737 E

www.vivajantar.pl

Nasz drugi obiekt:

www.korona.mierzeja.pl

Inf. turystyczna

Ważne telefony:

Alarmowy: 112
Policja: 997, 247 82 07
Pogotowie: 999, 247 22 47
Przychodnia Stegna: 247 82 09
WOPR: 601 100 100
Straż Pożarna: 998, 247 23 33

Odległości:

Elbląg - 43 km
Gdańsk - 44 km
Malbork - 45 km
Warszawa - 328 km

miniprzewodnik


Strona główna | O nas | Oferta | Baza ośrodka | Cennik | Galeria | Region | Kalendarz imprez | Przyjęcia weselne | Regulamin | Kontakt | Mapa serwisu
| Materiały do pobrania | Picasa Web Albums | Polityka cookies | Polecamy | Poradnik dla rodziców


Zielone szkoły, Kolonie letnie, Biwaki, Obozy sportowe, Zajęcia programowe dla dzieci i młodzieży, Turnusy integracyjne, Przyjęcia okolicznościowe,
Pobyty weekendowe, Szkolenia dydaktyczne, Zajęcia warsztatowe, Konferencje, Przyjęcia weselne, Zjazdy rodzinne, Bankiety


Skorzystanie z naszych usług jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Podane ceny nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Copyright © 2011 - 2018 P.W. VIVA | wdrożenie dunaj22
stat4u